İş Başvurusu

Anasayfa » Kurumsal » İnsan Kaynakları » İş Başvurusu
EKİBİMİZE NEDEN KATILMALISINIZ?
Her başarının temelinde yatan unsurun ‘İNSAN’ olduğuna inanıyoruz.

VisionTECH, hedef ve stratejilerini gerçekleştirecek bireyler ile birlikte çalışmaya, çalışanların motivasyonlarının sağlanmasına, performanslarının geliştirilmesine ve “MUTLU PERSONEL – BAŞARILI ŞİRKET” bilinci ile hareket edilmesine önem vermektedir.

Personelimize ve eğitimlerine gereken özeni göstermek, işe alım, kariyer ve terfi süreçlerini titizlikle sürdürmek, yetki ve sorumluluk ilişkisini en doğru şekilde belirlemek, performansları değerlendirmek ve başarıları adil bir şekilde ödüllendirmek şirketimizin insan kaynakları felsefesini oluşturmaktadır.

VisionTECH gücünü sorumluluk sahibi, yeniliklere açık ve nitelikli insan kaynağından almaktadır. Buradan hareketle insan kaynakları politikamız; şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücünü grubumuza kazandırmak ve insan kaynakları uygulamalarımızla çalışanlarımızın bağlılığını artırmaktır. Personel ihtiyacımızı karşılamada, “doğru işe doğru insanı yerleştirme” ilkesinden hareketle tüm adaylara eşit fırsat tanımaktır. İşe alım politikamızın temelini, ihtiyaç analizlerimiz doğrultusunda insan gücünü etkin şekilde planlayarak firma değerleri ve kültürüne en uygun ve doğru kişilerin doğru pozisyonlara yerleştirilmesi oluşturur. En doğru yerleştirmenin yapılabilmesi için pozisyonlar bazında belirlenmiş kriterler ve metotlar kullanılır. İşe alım faaliyetleri yıllık plan dahilinde gerçekleştirilmekte olup, süreç adımları standart ve şeffaf bir şekilde yapılandırılmıştır. Firmamızda başarılı olan her çalışan, başarısını devam ettirdiği sürece en üst kademeye kadar yükselme şansına sahiptir. Firmamızda çalışmak isteyen kişilerin Antalya Merkez Ofisimiz ile bağlantıya geçerek CV’lerini e-posta, faks veya posta yolu ile bize ulaştırmaları gerekmektedir.

Ön başvuru için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz