tren
PROGRAM GEÇİŞLERİNDE %30 İNDİRİM ve ÜCRETSİZ E-FATURA

31 TEMMUZ 2024 Tarihine kadar geçerli olan "FARKLI PROGRAMLARDAN VEGA YAZILIM'A GEÇENLERE ANA PAKETLERDE %30 İNDİRİM ve E-DÖNÜŞÜM UYGULAMALARI ÜCRETSİZ"

Kampanyadan faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hakkında

Anasayfa » Kurumsal » Hakkında

Vision Tech; Şirketlerin bilgi ve iletişim teknolojilerine ilişkin gereksinimlerini karşılamak üzere, web tabanlı kurumsal yazılım çözümleri, mobil uygulamalar, sistem ve donanım entegrasyonu uygulamalarının yanı sıra, süreç analizi ve tasarımı, proje yönetimi, eğitim ve sistem optimizasyonu, marka, patent ve faydalı model tescilleri, alan adı ve barındırma hizmetlerini de sunmaktadır. Şirketlerin kullandıkları ERP sistemlerinin kendilerine uygun hale getirilmesi, gerekli süreç analizlerinin yapılarak eksik ve aksayan noktaların tespit edilerek süreçlerin iyileştirilmesi, kullanılan ERP sistemlerinin firmanıza değer katabilmesi noktasında 10 yıllık tecrübenin paylaşılması hedefi ile çalışmalarına devam etmektedir. Vision Tech ilke edindiği “Müşteri Memnuniyeti” kavramı içinde, müşterilerinin sorunlarını en kısa sürede ve en akılcı yönden çözerek onların asıl işlerine kanalize olmasını sağlar. Bu sayede müşterilerin kayıpları en aza indirgenmektedir.

Her zaman Yanınızdayız…

Bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan hizmetleri markaya bağımsız, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde sağlamaktadır.

Alanımızda Lideriz Çünkü;

• Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu yerde, ihtiyaç duyduğu zamanda, ihtiyaç duyduğu çözümler ile yanında olmayı;
• Müşterilerimizin birincil ve ikincil hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmayı;
• Danışmanlık verdiğimiz konularda katma değer üretmeyi;
• Değişime açık olmak ve sürekli kendini yenilemeyi;

İlke olarak benimsemiş kurumsal yazılım çözümleri, süreç analizi ve tasarımı, proje yönetimi, eğitim ve sistem optimizasyonu hizmetleri ve yazılım ve danışmanlık konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile bilişim pazarının öncü kuruluşları arasında yer almaktayız.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1