E-Dönüşüm

Vega E-Dönüşüm Uygulamaları

Dijitalleşen dünyada, artık kamu kurumları da dijital uygulamalar üzerinden işlerini yürütmektedirler. Bu dijital dönüşüme e-Dönüşüm adı veriliyor. VegaGrup Yazılım 30 yıllık tecrübesi, uzman kadrosu ile sektörün ihtiyacına yönelik yazılımların öncüsü olarak dijital dönüşüm süreçlerine rehberlik etmektedir. Gelir İdaresi Başkanlığından Özel Entegratörlük izni almış Vega e-Fatura sistemi vasıtası elektronik belgelerinizi gönderme ve alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Özel Entegratör Nedir?

Gelirler İdaresi Başkanlığı’nın e-Fatura iletme, alma ve muhafaza etme izni vermiş olduğu hizmet sağlayıcılarına Özel Entegratör denir. GİB’ten özel entegratör izni alan Vega Grup Yazılım , 7/24 aktif çalışan güvenli ve hızlı sistemi ile müşterilerine en üst düzey hizmeti sağlar. Müşterilerimizin elektronik faturalarının gönderilip alınması Vega Grup Yazılım güvencesi ile gerçekleşir. Aynı zamanda üstün güvenlik sertifikalarına sahip sistemlerle faturalar yasal saklama süresince müşterilerimizin bir tık uzağında bulunmaktadır.

 

E-DÖNÜŞÜM NEDİR?

 • En yalın hali ile e-Dönüşüm bilginin ve belgenin dijital ortamda oluşturulup muhafaza edilmesidir.
 • Elektronik fatura sistemi ile hayatımıza giren e-Dönüşüm sistemleri gün geçtikçe daha da yaygınlaştı.
 • e-Dönüşüm sistemleri bizlere zaman tasarrufu sağlayarak, maliyetlerimizi ciddi ölçüde düşürür.
 • VegaGrup Yazılım sektörün önde gelen markalarından olarak sizlere e-Dönüşüm ile ilgili her türlü hizmeti en üst kalitede sunar.

Vega E-Fatura

Kağıt fatura kullanmanın maliyet ve karmaşasından kurtulmak istiyorsanız sizler de e-Fatura uygulamasına geçiş yapabilirsiniz. Mevcut yazılımınız ne olursa olsun işletme yapınıza en uygun ve en güvenilir çözümler VegaGrup Yazılım’da mevcuttur.

Elektronik Fatura Uygulaması Nedir?

 • e-Fatura mükellefleri arasında oluşturulan faturaların dijital ortamda portal yöntemi üzerinden iletilmesi, dijital ortamda saklanması sistemi e-Fatura sistemidir.
 • e-Fatura’nın 433 Sıra No’lu VUK Genel Tebliğine göre normal faturadan tek farkı sizi kağıt masrafından kurtarması ve işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde yapmanızı sağlamasıdır.
 • e-Fatura’ya tabi mükellefler elektronik belgelerini kendilerine ait bir bilgi işlem sisteminde saklayabilirler, ya da GİB’în izin vermiş olduğu Özel Entegratörlerden saklama ve fatura iletme hizmeti alabilirler.
 • Elektronik faturalar işletmelere ait mali mühürün doğruluk ve geçerlilik kontrolünün elektronik ortamda yapılabilecek olması sebebi ile yalnızca dijital ortamda oluşturulabilirler ve saklanabilirler. Kağıt ortamında saklanmasının hiç bir geçerliliği yoktur.

Vega E-Fatura’nın Avantajları

 • Vega e-Fatura sistemi sayesinde kağıt kaybolması, tonermasrafı ve zaman kaybı gibi günümüzde işletmelerin enbüyük sorunlarına son verebilirsiniz.
 • Vega e-Fatura ile cep telefonu, tablet gibi taşınabilir cihazlarile internetin olduğu her yerden faturalarınızı takip edebilir,hatta istediğiniz anda fatura kesebilirsiniz.VegaGrup Yazılım özel entegratörlük izni ile fatura saklamaişini sizin yerinize yapar.
 • Vega e-Fatura gelişmiş kontrol sistemi sayesinde firmalarıne-Fatura mükellefiyetini anında sorgular ve cari hesaplar ileilişkilendirebilir.Vega e-Fatura bağımsız platform yöntemi sayesinde diğerprogramlar ile uyumlu çalışabilir.
 • Vega e-Fatura gelen faturalarınızı otomatik olarakprograma aktarır, böylece sizi manuel fatura işlemederdinden ve zaman kaybından kurtarır. Gelen faturalarınızı irsaliyeler ile ilişkilendirerek mükerrerkayıt riskini ortadan kaldırır.
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz